Linki sponsorowane

Google Ads - Kampanie Adwords Częstochowa

92%

Firm ma dostęp do Internetu

75%

Polaków to użytkownicy Internetu

65%

Firm posiada stronę internetową

Wybór słów kluczowych

01.Strategia

Wyznacz cele reklamy

Linki sponsorowane

02.Kampania PPC

Pokaż stronę w reklamach Google

Zwiększ ilość klientów

03.Wzrost ruchu

Popraw wyniki sprzedaży

Kierowanie reklam na lokalizacje geograficzne

Marketing lokalny w Google

Specjalista Google Ads / Adwords

Województwo:

śląskie

Miasto:

Częstochowa

Powierzchnia:

159.71 km²

Ludność:

231115

Czym jest AdWords?

Jest to marketing w wyszukiwarkach polegający na wykupieniu płatnych reklam w Google. AdWords to jedna z najszybszych i najbardziej skutecznych metod, aby zyskać większą widoczność i zainteresowanie na stronie www. Linki sponsorowane lub banery w Google lub na innych stronach przeniosą potencjalnego klienta na witrynę Państwa firmy. Agencja SEM dopilnuje, aby środki zainwestowane w kampanię były właściwie zarządzane, a zwrot z inwestycji jak największy.

Natychmiastowe rezultaty

Reklama AdWords oferuje natychmiastowe rezultaty. Jest to narzędzie to emisji reklam, którego wyniki widać prawie od razu. W porównaniu do pozycjonowania, jest to znacznie szybszy proces, który nie musi zajmować kilku tygodni, aby być efektywny. Kampanie AdWords mogą być uruchomione prawie od razu, oferując wzmożony ruch na witrynie.

Płatność

Kampanie reklamowe AdWords opierają się na płatności za kliknięcia. Znaczy to mniej więcej tyle, że płatność pobierana jest tylko wtedy, kiedy użytkownik zostanie przekierowany przez reklamę na stronę internetową. Zwrot z inwestycji (ROI) może być zmaksymalizowany dużo szybciej i dużo łatwiej niż w przypadku innych metod. Słowa kluczowe są ciągle analizowane przez naszych specjalistów, aby dowiedzieć się, które frazy generują najwyższe zainteresowanie.

Reklama skierowana wprost do klienta

Zanim jakiekolwiek działania zostaną podjęte, agencja SEM najpierw przedstawi propozycję fraz, które są najbardziej odpowiednie dla specjalizacji firmy i obszaru jej działania. Specjalista AdWords następnie uruchomi dopasowaną kampanię, dzięki której reklama będzie miała możliwość dotarcia dokładnie do osób, które są zainteresowane usługą lub produktem na wcześniej ustalonym terenie. Takie ograniczenie zasięgu ma jedną, ważną zaletę. Środki przeznaczone na ten cel są lepiej ulokowane, a sama reklama dociera tylko do osób, które wyrażą nią zaciekawienie. Znacząca większość internautów, bo aż 97%, korzysta z różnych wyszukiwarek, aby odnaleźć te usługi, którymi jest zainteresowana. Z ponad jednego miliarda lokalnych zapytań miesięcznie, klienci zwykle szukają firm przy pomocy wyszukiwarek.

Analiza i monitoring

Kampanie linków sponsorowanych mają jedną charakterystyczną cechę- mogą być cały czas monitorowane oraz optymalizowane. Ciągła analiza sprawia, że nadzór nad reklamą jest nieprzerwany. Specjalista możne zmienić treść reklamy, użyte frazy czy nawet ustawić inną stronę docelową. To wszystko powoduje, że reklamy AdWords produkują najlepszy możliwy zwrot z inwestycji. Można dowiedzieć się na bieżąco, które słowa kluczowe powodują największy ruch na stronie, a które najmniejszy. Nasi pracownicy są w stanie nawet przeanalizować ile połączeń telefonicznych czy formularzy zostało wypełnionych.

Nie tylko nasi specjaliści mają dostęp do tych danych, Ty również możesz dowiedzieć się jak skuteczna jest nasza kampania. Profesjonalista odpowiedzialny za linki sponsorowane pomoże w analizie danych i statystyk.

Google Adwords:

  • bezzwłoczne wyświetlenie i spowodowany tym ruch na stronie;
  • reklamy dopasowane do usług, wraz z informacją na temat lokalizacji firmy;
  • analiza danych i statystyk, monitorowanie ruchu;
  • idealne dopełnienie usługi pozycjonowania.

Informacje kontaktowe

Wysłanie formularza nic nie kosztuje.

Nasze oferty są bezpłatne.

Formularz kontaktowy